Вже гарною традицією стало проведення в ЛНТУ змагань з спортивного орієнтування в рамках співпраці  Луцької федерації спортивного орієнтування та  кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

ТуризмТуризмТуризм

Взимку ці активності проводилися в коридорах ЗВО  під дивізом «LNTU ORIENTEERING CHALLENGE: знайди свій контрольний пункт». Восени величезна територія ЛНТУ відкриває учасникам чудові можливості вдосконалити здібності в спортивному орієнтуванні вже на відкритому повітрі і визначити чемпіонів.

ТуризмТуризмТуризм

В рамках змагань, кожен з учасників отримав спеціальний чіп, аби «позначатися» на контрольних пунктах і зібрати відмітки у правильному порядку, згідно з картою. На фініші результат спортсменів одразу «зчитується» і його можна побачити на екрані.

ТуризмТуризмТуризм

Для змагань була задіяна територія довкола корпусів Б, В та спортивного комплексу ЛНТУ. Участь у змаганні взяли викладачі, студенти ЛНТУ та усі охочі. Учасники із найкращими результатами були відзначені почесними грамотами та медалями, у відповідності до своїх категорій.

ТуризмТуризмТуризмТуризмТуризм

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи