Оголошується старт Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

Його метою є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

У заході можуть брати участь учні старших класів, студенти і вчителі та подавати як індивідуальні, так і групові проєкти.

Конкурсні роботи слід надсилати до 1 грудня на електронну пошту: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net.  Протягом грудня-січня журі опрацьовуватиме проєкти та наприкінці січня визначить переможців.

До участі в конкурсі приймають мультимедійні проєкти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі «.avi». Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин. На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів з місцем навчання/роботи.

Додаткові питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за електронною адресою: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net

Конкурс

Організатором Всеукраїнського конкурсу виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.