З початку травня на кафедрі цифрових, освітніх та соціальних  технологій запрацювала навчально-наукова лабораторія «STEM Lab».

Завдання новоствореної лабораторії - розвивати сучасні інформаційні технології в галузі освіти, досліджувати та впроваджувати ефективні методи викладання цифрових технологій, використовувати цифрові інформаційні засоби і технології для створення нових підходів у викладанні.

фцостфцост

Одним із пріоритетних напрямів діяльності є популяризація цифрових технологій серед учнівської молоді. Вчора до Луцького національного технічного університету завітали учні 8 класу Волинського наукового ліцею на воркшоп «Цифрові технології майбутнього».

Як буде влаштований особистий простір у майбутньому? Які функції матиме «розумний» дім? Школярі не обмежували свою фантазію, а згодом мали нагоду розглянути реальну модель «розумного» будиночка. Усі його секрети, зокрема цифрові застосунки функціонування продемонстрував здобувач освіти групи ІФ-31 Валерій Чурик.

фцостфцостфцост

А далі, запрацювали три локації: керування роботами, віртуальна реальність та дрон-тренажер. Учні мали нагоду спробувати на власному досвіді поринути у світ майбутнього, створити який можна у ЛНТУ завдяки здобутим технологіям наших здобувачів.

Школярі щиро дякували за цікаве та змістовне заняття. Наукове літо у «STEM-lab» розпочалося, а інноваційні гаджети чекають на юних допитливих користувачів!