Страшно красиво та з душею: як Політехівці святкували Halloween

1 листопада, в ЛНТУ відбувся благодійний студентський захід «Halloween Evening». Так, власними зусиллями студрадівці університету приготували містичні декорації, сценарій вечора та пригощання за донат на ЗСУ. Особливістю заходу стали екстравагантні костюми та тематичний  мейк-ап.

ФОТОФОТО

Протягом дня в стінах університету відбувались конкурси на найкращий костюм та макіяж, а з приходом сутінок розпочався акустичний вечір. На імпровізованій сцені виступали і студенти, і випускники ЛНТУ. Ідеальним доповненням вечору стали жахаючі смаколики, що продавались на благодійному ярмарку.

ФОТОФОТО

Зазначимо, що Halloween Evening відбувся за всіма вимогами сьогодення, адже основними джерелами світла стали свічки та телефонні ліхтариками.

ФОТОФОТОФОТО