Стратегічні партнерства ЛНТУ: зустріч студентів ФТМІ із представниками провідними компаніями автомобільної індустрії

Університет – не лише місце для набуття теоретичних знань, а й платформа для реалізації практичного потенціалу студентів. Луцький національний технічний університет це доводить, розширюючи горизонти можливостей для своїх студентів через стратегічне партнерство з провідними компаніями автомобільної індустрії. Вагомим підтвердженням цього стала зустріч із  студентами факультету транспорту та механічної інженерії за участю представників бізнесу та управління університетом. Участь у заході взяли ректор ЛНТУ Ірина Вахович, директор компанії "Автоконцепт" Олег Могилецький, генеральний директор "Волинь-Авто" Юрій Корольчук, декан факультету транспорту та механічної інженерії Ігор Мурований та завідувач кафедри автомобілів і транспортних технологій Василь Онищук.

фотофотофотофото

Подія стала унікальною можливістю для студентів дізнатися про реальні виклики та можливості у сфері автомобільного бізнесу безпосередньо від лідерів галузі. Олег Могилецький, директор "Автоконцепт", акцентував на важливості бажання та готовності вчитися протягом усього життя. Він поділився історією розвитку компанії, досвідом співпраці зі світовими автомобільними брендами, такими як Toyota та Shkoda, та їх філософією.

фотофотофотофото

Юрій Корольчук, генеральний директор "Волинь-Авто", розкрив особливості партнерства з такими брендами, як Mercedes-Benz, KIA, Gelly, та перспективи для студентів у цій сфері. Його виступ наголосив на вимогах компанії до потенційних співробітників та надав інформацію про можливості працевлаштування та стажування.

фотофотофото

Ректор ЛНТУ Ірина Вахович висловила вдячність представникам бізнесу за надану студентам цінну інформацію та висловила надію на подальшу плідну співпрацю. Вона підкреслила значення таких зустрічей для розвитку професійних знань та навичок студентів.

фотофото

Завідувач кафедри автомобілів та транспортних технологій Василь Онищук подякував лекторам за змістовний внесок та висловив сподівання на подальше збагачення освітнього процесу в ЛНТУ за рахунок таких партнерств.

фотофотофото

Ця зустріч стала яскравим прикладом того, як університети можуть співпрацювати з бізнесом для забезпечення студентам актуальних знань та практичних навичок, необхідних для успішного майбутнього в їхній професійній сфері. ЛНТУ продовжує бути в авангарді освітніх інновацій, готуючи студентів не лише до викликів сьогодення, а й до майбутніх можливостей.

Завідувач кафедри автомобілів і транспортних технологій Василь Онищук