Стратегії інтернаціоналізації вищої освіти у Німеччині в рамках українсько-німецького проєкту DAAD

15 квітня 2020 завершився другий навчальний курс «Управління інтернаціоналізацією та німецько-українським академічним співробітництвом 2020-2021», учасником якого є Луцький національний технічний університет. На онлайн-конференції Луцький НТУ представляла проректор з НПР Ковальчук Олена Сергіївна.

Цей курс – частина програми Німецької служби академічного обміну (DAAD) «Support for the internationalisation of Ukrainian higher education institutions – continuing education programmes for administrators at Ukrainian higher education institutions in education and academic management (2019–2021)» та підтримується Федеральним міністерством освіти і науки Німеччини.

Навчальний курс модерував фахівець міжнародного відділу університету імені Лейбніца м. Ганновер, доктор Маркус Хопп. У рамках спілкування була представлена система вищої освіти Німеччини, а також основні поняття та виклики інтернаціоналізації у вищій школі.

Під час обговорення українські колеги змогли задати низку питань, які турбують сучасну вітчизняну освіту у напрямку формування стратегій розвитку інтернаціоналізації ЗВО України, проблеми та перешкоди, які заважають втілювати міжнародні аспекти розвитку університетів.

Олена Ковальчук, проректор з НПР