Студенти нової освітньої програми «Медіакомунікації та PR» зі спеціальності «Журналістика» на факультеті цифрових, освітніх та соціальних технологій уже знайомляться з майбутньою професією.

Нещодавно студенти першого курсу Луцького національного технічного університету побували на екскурсії у редакції «12 Каналу». Спікером був генеральний продюсер каналу Сашко Бугаєнко, він розповів майбутнім колегам про усі нюанси роботи журналіста.

журналістижурналістижурналістижурналістижурналістижурналісти

Студенти відвідали усі потаємні місця студії, яких не бачить звичайний глядач і отримали масу задоволення. Такі відділи, як ефірна апаратна, студія та кімната звукозапису по-особливому розкрили магію створення новин та телепередач. У відділі пресцентру майбутні журналісти познайомилися зі справжніми знавцями журналістської справи і зрозуміли, що ця професія вимагає всебічного розвитку, тому студенти будуть старанно вивчати усі дисципліни, які зустрічатимуться їм на шляху.

Деякі студентки спробували себе в начитці новин і Сашко Бугаєнко дав конкретні та дуже ефективні поради щодо вимови та інтонації.

Цей досвід першокурсники точно не забудуть і дякують фахівцеві зі зв’язків з громадськістю та пресою університету Ілоні Карпюк та гаранту ОП Людмилі Мялковській за організацію змістовної та цікавої екскурсії.

журналістижурналістижурналістижурналістижурналістижурналістижурналістижурналістижурналістижурналістижурналістижурналістижурналістижурналістижурналісти

Студентка 1-го курсу спеціальності «Журналістика» Олексюк Ярослава