5 липня в італійському містечку Ауронцо-ді-Кадоре розпочався чемпіонат світу з веслування на каное.

Серед світового осередку спортсменів, Волинь представляли: Павло Борсук, Роман Гончарук, Олександра Турчин, Олександра Шворак та Олександр Яцюк. Водночас, Павло Борсук та Олександр Яцюк – студенти-магістри кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я ЛНТУ.

Хлопці гідно представили країну та область, а відтак Павлу Борсуку вдалося вибороти срібну нагороду.

спорт

Зокрема, Павло Борсук та Артем Четвертак в каное-двійці на 1000 метрів серед молоді вибороли першу срібну нагороду на чемпіонаті. Торік вони на цих же змаганнях теж завоювали срібло.

Загалом Україну на змаганнях представляли 43 спортсмени – 17 дівчат та 26 хлопців, – повідомили в Федерації каное України.