Студент 3-го курсу спеціальності «Менеджмент» Максим Шуляка готується до від’їзду на навчання у Франції. Здобувачу вдалося потрапити у 30-ку кращих студентів України та бути єдиним із Луцька, кого обрали до участі у франко-українській програмі обміну.

Випробувавши свої сили та можливості у Литві в Університеті Вітовта Великого, Максим Шуляка вирішив продовжувати міжнародну комунікацію й нині працюватиме над здобуттям диплому у школі Менеджменту IAE Мец – IPEFAM, Університету Лотарингії (Франція).

франція

«Програма організована ГО «Global Ukraine» і це перша франко-українська програму обміну студентів. Фактично, це програма подвійного диплому, адже саме там я зможу отримати диплом бакалавра», - розповідає Максим.

Навчання у Франції триватиме до березня 2023 року, але на цьому освітній процес не завершиться, адже на наших студентів там чекає обов’язкове стажування від 3 до 6 місяців.

«Наше навчання фінансується за рахунок бюджету префектури, крім того, ми можемо претендувати на соціальну стипендію від держави та університету. Цікаво і те, що впродовж першого семестру навчання, українські студенти проживатимуть у хост сім’ях, аби швидше інтегруватися у новій країні та вивчити французьку мову», - каже студент.

Франція

Максим Шуляка додає, що перший семестр навчання відбуватиметься українською та англійською мовами, адже до освітнього процесу у Франції також долучені українські викладачі, зокрема з Чернівецького університету. З другого семестру навчання відбуватиметься французькою. Для того, щоби володіти новою мовою та удосконалити освітній процес, для наших студентів передбачений щоденний інтенсив з французької.

Щодо критерій відбору учасників обміну, зауважує Максим Шуляка, то претендентам необхідно було подати вдалий мотиваційний лист, резюме та академічну успішність. Власне оцінювання та відбір учасників здійснювала спеціальна комісія.

Вивчатиме Максим у Франції міжнародний менеджмент і торгівлю: «Сама програма націлена на те, щоб розширити міжкультурний діалог і допомогти працювати в міжнародних командах, а загалом напрям стосується проектного менеджменту».

Франція

Студент уже пробував свої сили у міжнародних програмах обміну і торік навчався у Литві, тож додає, що нова поїздка уже не лякає його, а навпаки, додає зацікавленості у нових знайомствах, досвіді, враженнях та  підвищенні фахових компетентностей. Саме тому, Максим закликає студентів не бути байдужими і долучатися до програм міжнародної мобільності й черпати максимум від таких можливостей.

Вітаємо Максима Шуляку із вагомим досягненням та бажаємо лише успіхів у починаннях та максимальної самореалізації на обраному шляху!