Студенти факультету митної справи, матеріалів та технологій мали чудову нагоду познайомитися із психологом, доцентом кафедри соціогуманітарних технологій ЛНТУ Надією Савчук. Зустріч присвячена актуальній у сьогоденні темі булінгу, цькування та пошуку психологічної підтримки й допомоги.

психологпсихологпсихологпсихологпсихолог

Передусім, зі вступним словом виступив заступник декана ФММТ Ігор Дударєв, зазначивши, що тема булінгу є важливою та актуальною, тому студентам варто знати, до кого можна звернутися по допомогу у складних ситуаціях. Водночас, якщо молодь має проблеми у родині або відчуває будь-який психологічний дискомфорт чи тиск, вони також можуть розраховувати на консультацію і підтримку й саме ці послуги надають фахівці ЛНТУ.

психологпсихологпсихологпсихологпсихологпсихолог

Перш за все, Надія Савчук ознайомила студентів із діяльністю служби, яка займається наданням консультативних послуг та психологічної підтримки для студентів. Фахівчиня детально розповіла про булінг, цькування, мобінг, чим відрізняються ці поняття і чим вони можуть бути небезпечними для молоді.

психологпсихологпсихологпсихологпсихологпсихологпсихолог

Психологиня розповіла, яким чином можна надавати першу психологічну допомогу і де можна знайти відповідну інформацію на сайті ЛНТУ. Вона також поділилася контактними даними фахівців служби і закликала молодь не нехтувати питаннями психологічного здоров’я та звертатися за підтримкою та консультаціями до фахівців університету.

психологпсихологпсихологпсихологпсихологпсихологпсихологпсихологпсихолог