Студентам ЛНТУ провели безпекову лекцію у пожежній частині

Студенти Луцького національного технічного університету відвідали пожежну частину ДПРЧ-2. Екскурсія відбулася у форматі ознайомлення із пожежною технікою, приладдям та лекцією із протипожежної безпеки від заступника начальника частини, підполковника служби цивільного захисту Сергія Матвійчука.

ФОТОФОТОФОТО

Так, здобувачів різних спеціальностей ознайомили із особливостями пожежної служби, розповіли про роботу пожежного автомобіля та продемонстрували стандартний обладунок пожежника при виконанні завдань.

ФОТОФОТО

Крім того, студентам ЛНТУ показали тренінговий центр для підготовки та відпрацювання навичок пожежників в реальних умовах задимленості. За словами Сергія Матвійчука, такий тренінговий центр є лише у Львові та у Луцьку. Його особливість у тому, що це спеціально облаштована кімната у вигляді лабіринту, в якій є система гліцеринового задимлення. Під час проходження «випробування», пожежник перебуває в обладунках та кисневій масці, без світла та з максимальним задимленням, що повністю відтворює реальну ситуацію при гасінні пожежі у приміщенні.

ФОТО

Загалом, безпекову лекцію пройшло 4 групи студентів з усіх факультетів ЛНТУ. Дякуємо пожежникам ДПРЧ-2 за змістовну та цікаву екскурсію.