В ЛНТУ відбулася тематична лекція для студентів і викладачів «Вся правда про наркотики». Захід влаштували працівники бібліотеки ЗВО.

Головним спікером зустрічі стала представниця ГО «Нарконон» Роксолана Пономаренко, яка приїхала до студентів ЛНТУ із Володимира-Волинського. Жінка розповіла, що програма «Нарконон» відома в усьому світі більше 60 років. Її результативність складає 70%, тобто 7 із 10 осіб, які звернулися по допомогу, на закінчення програми починають жити повноцінним та вільним, від наркотиків та алкоголю, життям.

лекція

За весь час роботи центр допоміг сотням людей звільнитися від алкогольної та наркотичної залежності. Тож в ЛНТУ лекторка поділилися специфікою власної роботи, шляхами допомоги наркозалежним людям і детально роз’яснила, який  неминучий та руйнівний вплив на життя людей здійснюють наркотичні речовини.

Із промовою також виступила провідний бібліотекар  ЛНТУ Людмила Петрина. Вона розповіла про динаміку поширення наркотичних речовин у світі, навела вражаючі статистичні дан і наголосила на актуальності «наркотичної проблеми»: «Ця проблема турбує політиків, медиків, соціологів, юристів, педагогів. За приблизними даними, у світі налічується понад один мільярд наркозалежних. Це – соціальна трагедія».

Варто зазначити, що лекція відбулася за участі студентів різних факультетів. Під час зустрічі вдалося налагодити цікавий і конструктивний діалог із молоддю. А насамкінець, здобувачі освіти взяли участь у соціологічному опитуванні.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції