Студентів-дизайнерів нагороджували на дванадцятому обласному конкурсі різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят»

1 лютого 2018 року у Волинському краєзнавчому музеї було проведено нагородження переможців та підбиття підсумків Дванадцятого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят». На цей конкурс подала роботи майже вся група Д-11 кафедри дизайну під керівництвом Дідух Анни Сергіївни. Роботи виконані в техніці розпис по склі.

Валерій Дмитрук, начальник управління культури Волинської облдержадміністрації, вручив переможцям дипломи та цінні подарунки. А саме: Кузнєцова Зоряна отримала диплом ІІІ ступеня та подарунок. Химка Вікторія і Поліщук Дарина отримали сертифікати і заохочувальні призи.

Решта студентів групи Д-11 отримали іменні сертифікати учасника Дванадцятого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят». Анну Дідух також відзначили подякою за активну участь у Дванадцятому обласному конкурсі різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят».

Переможців привітали члени журі конкурсу: Євгенія Ковальчук, голова журі, заступник директора Волинського краєзнавчого музею з наукової роботи, Алла Дмитренко, доцент кафедри документознавства та музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Володимир Кусик, голова Волинського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Людмила Мірошниченко-Гусак, завідувач відділу етнографії Волинського краєзнавчого музею.

Асистент кафедри дизайну Анна Дідух