Студентів кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки запрошують до співпраці

У День вишиванки, 20 травня, на кафедрі комп’ютерної інженерії та кібербезпеки відбулася зустріч із компанією «Modulsoft», яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення, його впровадженні та підтримці. Говорили про аутсорсинг IT та бухгалтерських послуг і про інформатизацію підприємств.

Відкрила захід завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки професор Наталія Чернящук.

Компанія «Modulsoft», заснована в 2005 році, вже 16 років успішно працює в сфері автоматизації бізнесу. На сьогоднішній день вона об'єднує в собі 2 підприємства:

• ModulsoftSp. z o.o. – офіційний партнер «1С SOLUTION PARTNER» в Польщі;
  • ПП «Фірма «Модуль» –  член громадської організації «Спілки Автоматизаторів Бізнесу», що об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу в Україні.

Основні напрямки діяльності компанії:

-розробка програмного забезпечення, його впровадження та підтримка;

-аутсорсинг IT та бухгалтерських послуг;

-інформатизація підприємств.

Чому «Modulsoft»?

• На сьогоднішній день - більше 200 успішних впроваджень на території України та Польщі.
  • Обороти компанії за останні 5 років зросли в 12 разів.
  • Найвищий статус компанії 1С «Solutionpartner» серед польських компаній.
  • Ринкова вартість польського підприємства ModulsoftSp. z o.o.  за оцінкою інституту Європейського Бізнесу стрімко зростає.
  • Лідер у рейтингу дистриб’юторів продуктів 1С:Підприємства за кількістю успішних впроваджень та сертифікованих фахівців у регіоні.

«Головна складова успіху – це наші співробітники: які захоплені, щиро люблять свою роботу і, що дуже важливо, висококваліфіковані фахівці у сфері IT-технологій. 90% з них мають вищу освіту, 19 магістрів і 2 кандидата фізико-математичних наук», - запевняють у компанії.

Компанія Modulsoft об'єднала людей з однаковими цінностями:

-професіоналізм, бажання вчити, вчитися і розвиватися;

-захоплення справою, якою займаємося;

-чесність і відкритість у роботі, у відносинах з колегами і клієнтами;

-повага до клієнтів і колег, до результатів роботи своєї і чужої, до різних переконань, --віросповідань і релігій;

-відповідальність за слова, вчинки, роботу;

-позитивний емоційний мікроклімат в колективі;

-командна робота і відпочинок.

Кафедра КІ та КБ