Студентка факультету бізнесу – в Міжнародній зимовій школі «Цінності в економіці та бізнесі»

З 2 по 8 лютого 2015 року в стінах Української академії банківської справи НБУ тривала робота Міжнародної зимової школи 2015 «Цінності в економіці та бізнесі». Організаторами Зимової школи були ДВНЗ "УАБС НБУ" та ГО Соціальна Академія «Сaritas in Veritate» (м. Київ, Україна), яка надала фінансову підтримку на організацію та проведення школи.

Зі 160-ти поданих робіт організатори відібрали 36 найдостойніших учасників з усієї України. Надзвичайно приємно, що до когорти кращих також потрапила Ковальчук Юлія, яка є студенткою 5 курсу спеціальності «Економіка підприємства» факультету бізнесу Луцького НТУ.

Програма школи була досить насиченою і включала курс лекторію від вітчизняних та іноземних лекторів, а також практичні заняття, дискусійні клуби, дебати, ділові ігри, ситуаційні вправи та кейс-тренінги з теоретичних питань та практичних механізмів бізнес-відносин в Україні та в провідних країнах світу.

Лекторами Зимової школи були викладачі академії – д.е.н., професор Лєонов С.В., д.е.н., професор Васильєва Т.А., к.е.н., доцент Петрушенко Ю.М., а також іноземні фахівці – Крістіан Лоса Адауі (Університет Ерлангена-Нюрнберга, Німеччина), Тереза Ґанзон (директор сільського банку, Філіпіни).

Окрім цього, слухачі школи були розподілені на 6 груп і впродовж тижня готували конкурсні презентації своїх проектів. В останній день роботи школи відбувся публічний захист учасниками своїх групових проектів.

Сама учасниця проекту Юлія зазначила: «Зимова школа – це не просто шанс спробувати свої сили на якісно новому рівні, а й можливість перейняти досвід своїх однолітків з різних ВНЗ України. Вражало все: від теплого прийому сумчан, дружної атмосфери в колективі  до професійності лекторів та глибини їх ідей. Окрім того, школа була доволі інформативною з точки зору практики, дозволила значно розширити кругозір і надала багато ідей для самостійної роботи».

Надія Хвищун,

заступник декана факультету бізнесу