Уже традиційно на базі Миколаївського національного аграрного університету проводиться Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурс «Збереження родючості ґрунтів». Цьогоріч у конкурсі взяли участь понад 20 закладів вищої освіти з усіх куточків України, на конкурс подано 69 наукових робіт, а це 117 учасників.

Як зазначила голова журі, Гамаюнова Валентина Василівна, доктор сільськогосподарських наук, професор Миколаївського національного аграрного університету, було насправді важко обрати переможців, адже кожна робота була варта уваги та відзнаки.

Агрономія Агрономія

З усіх 69 було обрано 19 найкращих робіт, які і стали переможцями першого туру II Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу. Від Луцького національного технічного університету серед переможців -  здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Агрономія» Ірина Герман. До слова, дівчина нині перебуває на семестровому навчанні в університеті Вітовта Великого (м. Каунас, Литва). Робота виконана під керівництвом завідувача кафедри агрономії, к. с/г. н., доцента Миколи Зінчука та к. с/г. н., доцента кафедри агрономії Марії Августинович.

Агрономія

Після вдалого представлення робіт переможців на підсумковій науково-практичній конференції 26.033.2024р., яка відбулась в онлайн форматі, 29.03.2024р. проведене урочисте закриття конференції під головуванням першого проректора МНАУ Бабенка Дмитра Володимировича, к. т. н.. професора, член-кореспондента Академії наук технологічної кібернетики України, який оголосив зайняті місця переможців.

Агрономія Агрономія Агрономія

Ірину Герман нагороджено дипломом III ступеня за перемогу у другому турі II етапу Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу «Збереження родючості ґрунтів». Тож щиро вітаємо переможницю та наукових керівників із черговим досягненням!

Кафедра агрономії