Студентка ЛНТУ  – фіналістка конкурсу наукових робіт з обліку та оподаткування

15 квітня у форматі відео-конференції відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 071 Облік і оподаткування, що проходив на базі Національного університету «Чернігівська політехніка». Участь у конкурсі взяли 130 студентів з усієї України, проте до фіналу було відібрано лише кращих 37 робіт.

Студентка Луцького національного технічного університету спеціальності 071 Облік і оподаткування Віталія Гаврилюк увійшла до числа фіналістів конкурсу з науковою роботою на тему: «Обліково-аналітичне забезпечення оцінки природно-ресурсного потенціалу ОТГ» (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Зеленко Сергій Володимирович).

Результати наукових досліджень та їх представлення отримали високу оцінку членів журі конкурсу, які нагородили Гаврилюк Віталію дипломом 3-го ступеня.

Колектив кафедри обліку і аудиту щиро вітає студентку та її наукового керівника з перемогою у конкурсі! Бажаємо нових наукових та професійних здобутків!

Кафедра обліку і аудиту