Вітаємо студентку групи ХТм -21 Бєлаш Вікторію з перемогою на міжнародному студентському професійному творчому конкурсі «Аграрні науки та продовольство», який проходив у Миколаївському національному аграрному університеті. (наказ МОНУ № 798 від 07.09.2022р.).

За проєкт «Технологія використання крові при виробництві ковбас» Вікторія Бєлаш (ЛНТУ) та Юлія Бондарук (Варшавський національний університет) отримали диплом ІІІ ступеня з напряму «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва». Керівник Тараймович Ірина, к.т.н. доцент кафедри технологій і обладнання переробних виробництв ЛНТУ.

перемога

На Конкурсі було представлено 235 проєктів від 402 авторів із ЗВО України, Польщі, Канади, США, Німеччини, Чехії, Молдови, Латвії та ін. Відповідно до регламенту Конкурсу та за рішенням Журі переможцями за напрямами було визнано 25% від загальної кількості учасників: агрономія - 22 студенти, технологія виробництва і переробки продукції тваринництва – 11 студентів, агроінженерія – 68 студентів.

Джерело: https://konkurs.mnau.edu.ua/