У вівторок, 4 липня 2023 року відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Особистість – суспільство – війна: суспільно-політичні, психологічні, соціокультурні аспекти», який проводив Хмельницький національний університет. У Всеукраїнському конкурсі брали участь 31 заклад вищої освіти із різних регіонів нашої країни. Студенти представляли свої роботи за трьома студіями: психологічні студії, соціально-політичні студії, соціальні та соціально-педагогічні студії.

Студентка 3 курсу Мельник Вікторія, яка навчається за спеціальністю «Психологія», виборола 3 місце і нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Вона представляла наукову роботу за темою: «Вплив сучасних цифрових технологій на формування психіки дітей молодшого шкільного віку в умовах війни», науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент кафедри Савчук Надія Антонівна.

психологія психологія

Також доцента Савчук Н.А. було запрошено до складу журі із захисту робіт у номінації «Психологічні студії» ІІ етапу ІІ туру конкурсу.

психологіяпсихологія

Щиро дякуємо Хмельницькому національному університету за організацію й проведення конкурсу у складних умовах воєнного стану.

Варто сказати, що конкурс наукових робіт є чудовою можливістю для соціально-активних студентів представити свої дослідження, обмінятися ідеями та отримати цікавий науковий досвід.

Здобувачі освіти представляли роботи на різноманітні теми, які у наш час є актуальними. Було цікаво переглядати та слухати результати дослідження майбутніх науковців та отримувати нові професійні знання.

Вітаємо Вікторію та наукового керівника й бажаємо подальших звершень у науковій діяльності!

Доцент Савчук Н.А.