Нещодавно Турійська територіальна громада оголосила конкурс на створення логотипу. Учасниками творчого «змагання» стали студенти-дизайнери ЛНТУ.

Разом із командою громади та його очільником Олексієм Безсмертним, молодь обговорила критерії створення елементів брендування та умови конкурсного відбору. Таким чином, на презентації-захисті проектів взяли участь 9 авторів, які представили 18 робіт. У результаті оцінювання, відповідна комісія обрала найкращі варіанти логотипів і відзначила трійку авторів кращих робіт цінними винагородами.

Турійськ Турійськ

Найкращі проекти ініціатори конкурсу винесли на відкрите голосування, у якому взяли участь чимало мешканців громади, а відтак, 72% із числа усіх респондентів, віддали свій голос за проект під авторством студентки третього курсу спеціальності Дизайн Ольги Міскевич.

За підсумками конкурсу, спільно із дизайнеркою, відповідна комісія обговорила доопрацювання фірмового знаку, колористику та його елементи, аби він якомога краще пасував до позначення територіальної громади.

ТурійськТурійськ

Сьогодні ж команда Турійської територіальної громади прибула до ЛНТУ, аби привітати переможницю конкурсу та вручити їй залужену відзнаку.

«За фахом я не дизайнер, але ваша робота мене вражає, є відчуття того, що це красиво та надихаюче. Ви молода та юна, красива як і наша Україна, тому сподіваємося на перемогу і на те, що все у нашій країні буде гаразд, і вам особисто бажаємо подальших успіхів та щоби все було якнайкраще», - наголосив Олексій Безсмертний, звертаючись до фіналістки конкурсу.

ТурійськТурійськТурійськ

Дівчині вручили відповідний сертифікат про перемогу, грошову винагороду та передали книги місцевого журналіста про урочище Вовчак, що вважається місцем зародження УПА та частково знаходиться саме на території Турійської ТГ. А крім того, на пам’ять дизайнерці подарували щойно виготовлену кружку із новоствореним логотипом громади як символ того, що уже невдовзі саме цей знак стане ключовим символом впізнаваності бренду Турійської ТГ.

Неабиякою перспективою для професійної реалізації студентки стала подальша співпраця із територіальною громадою. Нині вони планують розпочати підготовку до створення брендбуку громади та розробки концепції брендування.

ТурійськТурійськ