Студенти-дизайнери ЛНТУ стали учасниками конкурсу з розробки логотипу для КЗ «Луцька міська стоматполіклініка». Впродовж місяця тривав конкурс, в рамках якого студенти факультету архітектури, будівництва та дизайну працювали над розробкою логотипу, представленням варіацій його використання на брендовій продукції та на офіційному сайті закладу.

Понад 25 робіт презентували студенти-дизайнери і сьогодні, 20 грудня, у стінах ЛНТУ відбулося відзначення автора переможного проекту.

«З призначенням мене на посаду, у нас одразу виникло бажання розробити для стоматполіклінки логотип, сайт і брендбук. Спочатку ми звернулися до приватної дизайнерської фірми, де нам запропонували два проекти, утім нам вони не сподобалися. Тож ми запропонували студентам ЛНТУ попрацювати над дизайнерськими проектами, давши їм повну волю фантазії», - розповідає директор КЗ «Луцька міська стоматполіклініка» Любов Яковчук.

логотиплоготиплоготип

Із 25 проектів, найбільшу прихильність ініціаторів конкурсу здобув логотип студентки 2 курсу Ольги Зданевич.

«Ми хотіли, щоби наш логотип був впізнаваним, а коли побачили логотип розроблений Ольгою, зрозуміли, що це саме той символ, на який люди та наші відвідувачі акцентуватимуть увагу. Всі ідеї були хороші, але цей варіант потрапив нам у серце», - кажуть ініціатори конкурсу.

логотиплоготиплоготиплоготип

Переможниця конкурсу Ольга Зданевич розповідає, що у логотипі прагнула поєднати зображення зуба та символи Луцька. Таким чином, логотип виконаний у кольорах символіки нашого міста, містить елементи Луцького замку та, власне, зображення зуба.

«Я прагнула використати символи Луцька і зробити логотип таким, аби він виглядав лаконічно, цікаво і, водночас, просто», - зауважує студентка.

логотиплоготиплоготиплоготиплоготип

Відзначили переможницю грошовою винагородою, а співпрацю між закладами налагодили завдяки діяльності навчально-наукового центру ЛНТУ «Volyn Business Hub». Далі, запевняють у стоматполіклініці, логотип планують використовувати на офіційному сайті комунального закладу, на вивісках у реєстратурі та кабінетах, на позначках для лікарів і маркування брендової продукції, а також у мобільному додатку для запису пацієнтів, який також планують створити у поліклініці.

логотиплоготиплоготип