Олександра Смаглюк лише нещодавно вступила до ЛНТУ на кафедру фізичної культури, спорту та здоров'я, але юна спортсменка уже має чим пишатися, адже здобула звання Майстра спорту України.

Олександра займається художньою гімнастикою ще з 4 років, а нині підтвердила свою майстерність у змаганнях за Кубок України, де виконала норматив майстра спорту.

спорт

У зв’язку з війною у нашій державі, ділиться дівчина, на змаганнях не змогли представляти свої сили усі спортсмени та усі команди. Утім волинська збірна виборювала свою першість із числа більше 100 учасників і таки показала достойні результати. Так, Олександра виступала з індивідуальною програмою та у складі команди із 5 дівчат.

Займається гімнастикою дівчина у КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа №3 Луцької міської ради», а здобувши майстра спорту, відтепер наша студентка, уже починає тренерську кар’єру.

«Звання «майстер спорту» засвідчує те, що спортсмен уже пройшов свою кар’єру і тепер я можу займатися тренерською діяльністю. Я уже набрала невелику групу маленьких дівчаток і треную їх на базі спортшколи. Звісно, поки мені допомагають мої тренери», - розповідає гімнастка.

спорт

Про перші враження від студентського життя, Олександра відгукується із найкращими думками і сподівається, що вища освіта дозволить їй здобувати лише нових висот: «Мені тут дуже подобається, тут є і басейн, і спортзали, і хороші викладачі… Я надіюся, що тут багато чому навчать і я здобуду якісну освіту, яка дозволить мені самовдосконалюватися і самореалізовуватися».

«Займайтеся спортом - будете здоровими і крепкими», - усміхається студентка, звертаючись до молоді. А ми, натомість, зичимо Олександрі нових здобутків, подальших спортивних успіхів та найкращих результатів її талановитих маленьких вихованиць!