Магістерка факультету ЦОСТ, спеціальності «Освітні, педагогічні науки» Анастасія Дендак взяла участь у науково-методичній конференції «Сучасні виклики та інновації в дошкільній та ранній шкільній педагогіці «100 мов вираження» – нові виклики та практичні рішення для дошкільної та молодшої шкільної освіти», яка проходила у м. Люблін.

Люблін

Організатором конференції була Люблінська академія WSEI, зокрема факультет гуманітарних наук (https://www.facebook.com/akademiawsei).

У рамках конференції відбулись оригінальні майстер-класи,підготовлені педагогами дошкільної та початкової освіти; дискусійні панелі для теоретиків і практиків, які займаються раннім вихованням дітей на основі інноваційних теоретичних підходів і практик.

ЛюблінЛюблінЛюблін

Учасники конференції обмінялися власним досвідом роботи щодо організації нової конструктивної, пошукової, творчої та критичної освіти, створення педагогіки «дії», відкриття сенсу навчання як «мистецтва для дитини та з нею»; поділилися роздумами щодо доцільності застосування альтернативних форм навчання у новій освіті.

ЛюблінЛюблінЛюблінЛюблін

Конференція мала міждисциплінарний характер, а проблеми, які на ній порушувалися, чітко продемонстрували значні відмінності між традиційними та альтернативними способами роботи вчителів та ефективність розробок різноманітних стратегій для покращення якості роботи з дітьми.

Лілія ПОТАПЮК, кафедра соціогуманітарних технологій