30 червня 2023 року на базі Хмельницького національного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Особистість-суспільство-війна: суспільно-політичні, психологічні соціокультурні аспекти». Конкурсною комісією допущено до участі у ІІ турі 50 робіт, заслухано 18 студентських наукових робіт в онлайн режимі.

За результатами підсумкової конференції дипломом ІІІ ступеня нагороджена студентка 1 курсу групи ЖМК-11 Христина Дричик за наукову роботу на тему «Інформаційна війна як складова збройного конфлікту. Медіаосвіта крізь призму війни», науковий керівник - доктор філологічних наук, професор кафедри Мялковська Людмила Миколаївна.

журналістикажурналістикажурналістика

«Проблеми, які були висвітлені у роботі, потребують спільного обговорення. Тому хочеться подякувати Хмельницькому національному університету за організацію й проведення конкурсу, що виявляє чітку позицію розвитку України, та науковому керівнику - Мялковській Людмилі Миколаївні за наставництво та підтримку», - наголошує Христина Дричик.

Вітаємо Христину та її наукового керівника і бажаємо їм подальших успіхів в науковій діяльності!

журналістикажурналістика