Перейти до основного вмісту

Студентки ЛНТУ Анастасія Кушнір, Дарина Баденчук та Анна Кравчук стали учасницями незвичайної програми міжнародної мобільності. Дівчата побували у таборі в Польщі, що спрямований на вивчення вітрильного спорту. Окрім того, що здобувачки мали нагоду побачити цікаві місця дружньої нам держави, вони отримали унікальний досвід, нові знайомства і незабутні враження.

Про те, чим особливий табір, які нові знання та навички отримували наші студентки, як зустрічали наших дівчат у Польщі, далі розповідає студентка спеціальності «Облік і оподаткування» Анна Кравчук.

Мобільність

-Нещодавно ви повернулися з Польщі. Розкажіть, де саме перебували?

-Ми були в Рогантах, це дуже маленьке село, точніше, поселення на Мазурщині, на північному сході Польщі.

-В рамках якої програми відбулася поїздка, у чому особливість табору?

-Їздили за проектом «Солідарні з Україною», що фінансується NAWA (Національна агенція академічних обмінів). Особливість табору заключалась у тому, що ми жили в наметах, адже це спортивний табір.

МобільністьМобільність


-На що був спрямований табір, що нового ви вивчали та обговорювали з іноземними колегами?

-Табір був спрямований на вивчення вітрильного спорту, оскільки Роганти, розташоване на березі озера Даргін, тому ми часто плавали. Вивчали як зав’язувати вузли, як піднімати та опускати вітрила та навіть виходили на яхті в озеро.

-Що встигли побачити за цей час і що зацікавило найбільше?

-Багато чого побачили, встигли погуляти Лодзем, заходили до Лодзького університету, побачили неймовірну природу Польщі. Село, в якому ми жили біля озера, дуже гарне та чисте, навіть чимось нагадує Світязь, тільки з яхтами. Найбільше сподобалося як ми виходили на яхті в озеро до іншого порту, це було дуже круто, емоції не передати.

МобільністьМобільністьМобільність


-Які враження від перебування у таборі та у Польщі в цілому?

-Особисто мені дуже все сподобалося. Там привітні люди, ми знайшли багато нових знайомств, дуже гарна природа, нам постійно проводили якісь заняття, тому ми ніколи не нудьгували, а були чимось зайняті. Ми багато плавали, займалися різними видами спорту (бадмінтон, волейбол, байдарки). Все було супер!

-Чи порадите студентам та своїм колегам долучатися до подібних програм? Що, на вашу думку, дає молоді можливість міжнародної мобільності?

-Звичайно, я раджу студентам подаватися на такі програми, тому що це дуже цікавий досвід, нові знайомства, отримання нових знань, звичайно, що практика та покращення іноземної мови. Я обов’язково буду продовжувати брати участь в подібних заходах і всім рекомендую!

МобільністьМобільність