«СТУДЕНТСЬКА ПРАЛЬНЯ» У ЛУЦЬКОМУ НТУ

22 грудня у гуртожитку №2 Луцького НТУ було урочисто відкрито проект студентів нашого університету під назвою «Студентська пральня».

Червону стрічку перерізали ректор вишу Петро Савчук, фахівець з міжнародних зв’язків вузу Катерина Мачульська та завідувач гуртожитку №2 Юрій Кондіус.

У своєму вітальному слові Катерина Мачульська зазначила: «Єднання усіх ланок університету допомагає вирішенню багатьох проблем». Вона наголосила, що пральня діятиме за принципом соціального підприємництва, коли частина прибутку буде спрямована на соціальні проекти чи благодійність.

Ректор Луцького НТУ Петро Савчук зауважив: «Щоб стимулювати розвиток бізнесу і того, чим займаєшся, мусиш приваблювати і ділитись чимось, навіть ресурсами. Є речі, які потребують підтримки; люди, які в чомусь обмежені. І якщо є можливість паралельно до бізнесу надавати допомогу, вона потім сторицею повертається».

Під час відкриття пральні усі присутні мали змогу дізнатись про інші міста, у яких діють проекти за принципом соціального підприємництва та стати свідками першого прання.

До слова, проект «Студентська пральня» було реалізовано студентами нашого університету за підтримки Британської Ради в Україні та інших меценатів разом із адміністрацією Луцького НТУ.

Оксана Гринюк