Фахівці ЛНТУ продовжують здійснювати обстеження бомбосховищ у місті Луцьку.

Раніше обстеження будівельних конструкцій провели науковці факультету архітектури, будівництва та дизайну. Метою заходу було встановлення технічного стану основних конструктивних елементів споруди сховища цивільної оборони, яке знаходиться в густонаселеному районі міста Луцька, придатності його до нормальної експлуатації та потреби в підсиленні.

бомбосховищебомбосховище

При цьому, були застосовані прилади неруйнівного контролю для встановлення основних технічних параметрів будівельних конструкцій: класу бетону, діаметру арматури, товщини захисного шару арматури, ширини розкриття тріщин, і т.д.

Нині до робіт залучили студентів-будівельників 3 курсу кафедри будівництва та цивільної інженерії, які обстежили будівельні конструкції у 33-му мікрорайоні Луцька. Здобувачі вивчали міцнісні характеристики  бомбосховищ, використовуючи сучасні прилади неруйнівного контролю для встановлення основних параметрів залізобетонних конструкцій.

бомбосховищебомбосховищебомбосховищебомбосховищебомбосховищебомбосховище

Олександр Андрійчук, декан ФАБД