Для студентів факультету архітектури, будівництва та дизайну (майбутніх будівельників та архітекторів) була організована екскурсія у шоу-рум «Світ каменю», що розташований в м. Луцьку (на пр. Президента Грушевського) – для кращого засвоєння матеріалу з вибіркової дисципліни «Ландшафтний дизайн» (ініціатор екскурсії, доцент кафедри БЦІ Мельник Юлія).

До екскурсії долучилися декан ФАБД Андрійчук Олександр, заст. декана ФАБД Приступа Ольга, а також доцент кафедри БЦІ – Парфентьєва Інна.

БЦІ БЦІ

«Світ Каменю» – це не просто магазин, де кожен може насолодитися величезним вибором оригінальних товарів з каменю. Це виробник продукції з природного каменю на Волині, що стабільно функціонує вже понад 20 років. Власне виробництво повного циклу з використанням сучасного високотехнологічного обладнання дозволяє швидко виконувати замовлення будь-якої складності, забезпечуючи високу якість виробів з каменю.

БЦІ

Компанія «Світ каменю» здійснює прямі поставки натурального каменю, його обробку і виробництво з нього елементів для ремонтів на замовлення, а також монтаж предметів інтер’єру та екстер’єру. Досвідчені фахівці працюють з мармуром, гранітом, оніксом, травертином та природним кварцитом. У шоу-румі представлений найширший вибір каменю за кольором та фактурою: граніти українських родовищ, мармур з Італії, Іспанії, Греції, Індії. Вся продукція сертифікована і відповідає високим критеріям якості.

Враження студентів-будівельників:

«Ця екскурсія стала великим кроком у нашому професійному розвитку, відкриваючи широкі можливості для розуміння та використання природних матеріалів у будівництві та архітектурі.

На початку екскурсії ми мали можливість вивчити давні техніки обробки каменю, які донині використовуються в сучасному будівництві. Також нам розповіли про переваги різних видів каменю. Ми мали змогу торкатись до всіх зразків, щоб не лише бачити, а й тактильно відчути різну обробку каменю.

Подальше дослідження привело нас до сучасного використання каменю у будівництві. Ми побачили не лише структурні застосування, а й естетичні. Від кам’яних фасадів до внутрішнього оздоблення, камінь виявився неоціненним матеріалом для створення неповторних та елегантних архітектурних композицій. На останок нам показали декілька дорогоцінних каменів із власної колекції.

БЦІ

Закінчивши екскурсію, ми повернулися з багажем нових знань та вражень, готові до застосування їх у майбутній практиці. Відчули, що камінь – це не лише матеріал для будівництва та ремонту, але й джерело натхнення для творчості. Ця подорож у «Світ каменів» стала не лише екскурсією, але й джерелом натхнення та відкриттям для майбутніх можливостей у світі будівництва та архітектури».

БЦІ

Щиро дякуємо за змістовну екскурсію та за вичерпні відповіді на всі запитання студентів.

Доцент кафедри БЦІ

Мельник Юлія