Студенти-дизайнери ЛНТУ проявили креативність і здобули перемогу на Всеукраїнському фото, кінофестивалі «Осінні барви Буковини–2023».

Одразу двоє студентів 2 курсу спеціальності «Дизайн» Факультету архітектури, будівництва та дизайну стали лауреатами Всеукраїнського фото, кінофестивалю «Осінні барви Буковини - 2023».

Здолбіцька Світлана отримала Диплом ІІІ ступеня у номінації: «Портретна фотографія» за фото під назвою «Рудий бешкетник» та Диплом ІІІ ступеня у номінації: «Натюрморт» за фото під назвою «З Новим роком!».

ДизайнДизайнДизайн

Ковальчук Олександр отримав Диплом ІІ ступеня у номінації: «Натюрморт» за фото під назвою «Витонченість» та Диплом ІІІ ступеня у номінації: «Експериментальна та науково-прикладна фотографія» за фото під назвою «В потоці».

ДизайнДизайнДизайн

Вітаємо студентів та бажаємо не зупинятися на досягнутому й надалі сміливо розвивати і успішно реалізовувати творчий потенціал!

Доцент, Ніна Здолбіцька