Традиційно, на початку навчального року для здобувачів-екологів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти організовується пізнавальна та цікава екскурсія в Луцький зоопарк.

Екскурсію організували завідувач кафедр екології Василь Іванців та асистент кафедри Оксана Жадько.

ЕкологіяЕкологіяЕкологія

Тутешня природа повністю занурює в казковий світ. Особливо чарівне це місце восени, коли останні теплі промені сонця грайливо виблискують на золотому листі. У зоопарку налічується близько 150 тварин і птахів. Багато з них – це види, які занесені до Червоної книги України та Європи, тому дана екскурсія водночас є одним з практичних занять навчального курсу з біології.

Пані Тетяна провела  чудову розповідь про колекцію екзотичних тварин, показала велику та гарно облаштовану територію зоологічного парку, його цікаві локації, розповіла про якісне годування тварин, наголосила, що відвідувачам дозволено годувати тварин лише спеціальними кормами.

ЕкологіяЕкологіяЕкологіяЕкологія

Здобувачі побачили комфортні вольєри, умови життя для тварин, які максимально наближені до природного середовища, а на завершення – гарні фотозони та місцеві котики, які є милою фішкою Луцького зоопарку!

Студенти-екологи висловили величезну подяку за цікаву екскурсію.

ЕкологіяЕкологіяЕкологія

Кафедра екології