Студенти факультету бізнесу і права обрали дисципліни, які хочуть вивчати

Декан факультету бізнесу та права Ірина Камінська й начальник центру дистанційної освіти та веб-технологій Ірина Заблоцька провели оnline-зустріч зі студентами щодо вибору навчальних дисциплін.

Обирали дисципліни, які прагнуть вивчати далі, здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (1-го, 2-го і 3-го курсів, в т.ч. 1-го курсу за скороченим терміном навчання).

Захід передбачав ознайомлення студентів із дисциплінами, які є на факультеті, а також їх вибір безпосередньо здобувачами на наступний рік з метою реалізації права на формування індивідуальної освітньої траєкторії.

Зазначимо, що відсьогодні на кожному факультеті Луцького НТУ стартувала серія виборів дисциплін на наступний рік. Студенти мають можливість реалізувати своє право на формування індивідуальної освітньої траєкторії до 20 травня.

Ірина Камінська, декан ФБП

Відділ іміджу та промоції