CFA Institute Research Challenge – це щорічний міжнародний конкурс, який надає студентам університетів можливість отримати практичне наставництво та інтенсивне навчання з аналізу компаній, формування презентаційних навиків та професійної етики професіоналів інвестиційного бізнесу. Дослідницький конкурс Інституту CFA(сертифікованих фінансових аналітиків) сприяє поширенню найкращих практик у дослідженні фондового ринку та є великим випробуванням для студентів, які мають достатньо сміливості, щоб прийняти в ньому участь.

Кожен учасник має можливість пройти перевірку своїх аналітичних можливостей, навиків написання звітів та презентацій, а також отримує реальний досвід роботи в ролі аналітика-дослідника. Загалом, це чудова нагода проявити себе на такого роду змаганнях з інвестиційних досліджень та зарекомендуватися перед представниками провідних українських і міжнародних компаній.

У конкурсі з інвестиційних досліджень 2023-2024 рр. CFA Institute Research Challenge на загальнонаціональному рівні брали участь 18 команд, які представляли ЗВО нашої країни, серед них: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (3 команди), Національний університет «Києво-Могилянська академія» (2 команди), Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Київський національний університет імені Тараса Шевченка (2 команди), Київська школа економіки (4 команди), Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (2 команди), Київський національний торговельно-економічний університет, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Луцький національний технічний університет.

Команду ЛНТУ представляли студенти факультету бізнесу та права денної форми навчання ОП «Економіка підприємства» – Марія Бурбан (капітан команди), Ольга Саюк, Анастасія Кобиш – усі студентки другого курсу бакалаврату та Андрій Жовнірук – магістрант першого року навчання ОП «Підприємництво та бізнес-адміністрування». Об’єктом дослідження стала швейцарська компанія Lindt & Sprüngli.

ФБП

Учасники нашої університетської команди успішно написали інвестиційний звіт англійською мовою та разом із двома командами Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Національного університету «Києво-Могилянська академія» та командами Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Київської школи економіки, Київського національного університету імені Тараса Шевченка потрапили до вісімки кращих команд країни.

У фіналі конкурсу команда ЛНТУ гідно презентувала результати власного дослідження англійською мовою, за що й була нагороджена відзнаками CFA.

ФБП

Заступник декана з партнерства ФБП                                           Юрій Фесіна