9.04.2024 відбулася гостьова лекція «Соціальна відповідальність і стратегія комунікації» від д.е.н., професора Економіко-гуманістичного університету м. Бельсько-Бяла (Польща), Українсько-Американського університету Конкордія Любов Жарової. Лекція організована НУХТ.

ПТЛ

На заході були присутні також викладачі та студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Волинського національного університету імені Лесі Українки та Луцького національного технічного університету.

Любов Жарова ознайомила присутніх із сутністю соціальної відповідальності, визначила основні тенденції розвитку та важливість для відновлення економіки України.

ПТЛ

Учасниками гостьової лекції стали студенти ОП «Логістика», ОП «Підприємництво та бізнес-адміністрування», ОП «Публічне управління та адміністрування», ОП «Фінанси, банківська справа та страхування», а їхня увага була акцентована на вплив соціальної відповідальності на суспільство та довкілля, а також визначена мотивація організації.

На лекції були наведені конкретні приклади соціальної відповідальності підприємств.

Участь у заході також взяли професор Оксана Полінкевич, професор Олена Кузьмак, доцент Вікторія Дорош.

Величезна подяка професору Любов Жаровій за змістовний виклад актуального матеріалу.

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики