Студентський чемпіонат «Монетарна політика: виклик НБУ університетам» (NBU University Challenge), організований Національним банком України, вже став традицією, адже конкурс проводиться п'ятий рік поспіль. Завдяки цьому змаганню студенти із різних закладів вищої освіти України можуть заглибитися у роботу монетарного блоку НБУ, а також розробити власні прогнози та рішення з монетарної політики, що важливо з огляду на ситуацію в фінансовому секторі, яка пов’язана з війною.

ФБС

До NBU University Challenge у вересні-листопаді 2023 році долучилися 24 команди із 22 українських університетів та 11 областей України і м. Києва – всього понад 120 учасників.

Журі оцінювало розуміння основних концепцій макроекономіки та монетарної політики, якість макроекономічного аналізу, повноту відповідей на запитання, командну роботу та навички презентацій.

Від Луцького національного технічного університету у конкурсі брали участь здобувачі вищої освіти кафедри фінансів, банківської справи та страхування різних курсів навчання, а саме: Чиж Валерія (капітан команди), Головачук АртемПилипчук Марія, Марчук Світлана та Ярченя Ольга. Наставник студентської збірної: к.е.н., доцент Поліщук Вадим. Учасники змагання отримали сертифікати про участь у змаганні.

ФБСФБСФБС

Дякуємо організаторам від Національного банку України за можливість долучитися до пізнавального студентського конкурсу!

Дякуємо всім захисникам та захисницям, які боронять нашу країну, та всім, хто наближає Перемогу всіма способами!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування