Студенти кафедри фізичної культури, спорту та здоровя ЛНТУ протягом двох днів отримували практичні туристичні навички під час сплаву на байдарках.

12-13 червня, у межах навчальної практики, студенти 1-го курсу освітніх програм середня освіта (фізична культура) та фізична культура і спорт взяли участь у сплаві річкою Стир. Початковою точкою туристичного маршруту було село Вербаїв та завершувався маршрут містом Луцьк.

спортспортспорт

Здобувачі вищої освіти оволоділи практичними туристичними навичками: техніка та тактика пересування на воді, організація створення наметового містечка, надання першої медичної допомоги.

Під час походу панувала дружня атмосфера. У результаті навчальної практики студенти отримали не тільки практичні навички, а й незабутні враження та позитивні емоції.

Щиро дякуємо Volyn river club, під керівництвом Андрія Пилипюка, за співпрацю та надання туристичного спорядження.

спортспортспортспорт

Кафедра фізичної культури, спорту та здоровя