Одразу троє студентів кафедри Комп’ютерних наук Факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій ЛНТУ здобули перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів.

студенти

Зокрема, студентки другого курсу Еліна Приходько та Наталія Пись були відзначені дипломом Волинської обласної державної адміністрації, управлінням освіти і науки за зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

Під науковим керівництвом доцента кафедри «Комп’ютерні науки» Юрія Лук’янчука та доцента кафедри «Інженерія програмного забезпечення» Олени Суринович дівчата гідно представили проект «QR+3D» у секції «Інженерні науки та розробки в галузі штучного інтелекту».

студенти

Крім того, дипломом Волинської обласної державної адміністрації, управлінням освіти і науки нагороджений студент четвертого курсу Олександр Остапчук за зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів.

Під науковим керівництвом доцента кафедри «Комп’ютерні науки» Ніни Здолбіцької, нашому здобувачеві вдалося вибороти першість у секції «Ресурси енергозбереження» за проект «Допоміжне джерело живлення».

студенти

Загалом у конкурсі брала участь учнівська молодь загальної середньої, професійно-технічної, фахової передвищої освіти, закладів позашкільної освіти з Луцької міської, Любешівської, Торчинської селищних територіальних громад, закладу позашкільної освіти «Станція юних натуралістів міста Ковеля» та Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості.

Захист наукових проектів проходив у форматі відео презентацій, які оцінювалися кваліфікованими членами журі.

Фінальний етап конкурсу відбуватиметься наприкінці лютого. Тож вітаємо наших студентів та їхніх наукових наставників із черговою перемогою та зичимо впевненості у власних силах, натхнення та гідної оцінки проектів на Всеукраїнському конкурсі!