17 травня на факультеті комп’ютерних та інформаційних технологій ЛНТУ відбулася презентація кращих студентських StartUp проектів.

На конкурсі були представлені 9 (24 учасника) креативних проектів, які були створені в межах роботи СКТБ «Prosperous Studio Programing».

Підготовку студентів та їхніх проектів проводили к.т.н., доцент Юрій Лук’янчук і к.т.н., доцент Олена Суринович.

ФКІТ ФКІТФКІТ

Проектні роботи/стартапи учасників конкурсу оцінювала  конкурсна комісія, до складу якої увійшли: декан ФКІТ Інна Кондіус, голова студентської ради ФКІТ Діана Кішта та керівник стартап інкубатора ЛНТУ Максим Войчук.

Кожен проект оцінювався за трьома критеріями: ідея/проблема, інноваційність та презентація.

ФКІТФКІТФКІТ

Після виступів конкурсантів із науковими презентаціями, вони відповіли на запитання присутніх у залі. Згодом конкурсна комісія визначилася із кінцевим результатом та оголосила переможців, вручивши студентам дипломи різного ступеня.

Кожна команда цікаво і креативно презентувала свій проект та відповіли на запитання присутніх в аудиторії. Вкінці конкурсу журі визначило три найкращі проекти на нагородили учасників дипломами та подарунковими сертифікатами.

ФКІТФКІТФКІТ

Отже, переможці: перше місце – проект MIDON, друге місце – Gwintik та третє місце – DigitalRebuldInvest.

Крім того, всі учасники проекту були нагороджені дипломами та солодкими призами.

ФКІТ

Факультет компʼютерних та інформаційних технологій