Здобувачі кафедри товарознавства та експертизи в митній справі ОП Митна справа та торгівля і Товарознавство та експертиза в митній справі, бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти під керівництвом завідувача кафедри Олени Пахолюк та доцентів Дзюбинського Андрія та Шегинського Олега відвідали структурний підрозділ Волинської митниці Держмитслужби України, митний пост «Ягодин».

Митна справаМитна справа

В.о. начальника Держмитслужби у Волинській області Андрій Чаборай разом із керівниками структурних підрозділів ознайомили присутніх зі структурою Волинської митниці, особливостями митного регулювання переміщення товарів, застосування технічних засобів митного контролю. Студенти отримали унікальну можливість побачити на практиці як функціонує митний пост, прикордонна служба, як здійснюється митний контроль та яким чином товари підпадають під митний огляд.

На екскурсії співробітники митного посту продемонстрували, яким чином за допомогою спеціального обладнання – рентгенівської установки «Rapiscan» здійснюється огляд багажу та посилок.

Митна справаМитна справаМитна справа

Завдяки фахівцям митної служби, студенти отримали незабутні враження та змогли познайомитися ближче з професією, що опановують.

Дякуємо керівництву та фахівцям Волинської митниці Держмитслужби та 6 Прикордонному Волинському загону Держприкордонслужби України за організацію та проведення на високому рівні пізнавального заходу! Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Митна справаМитна справаМитна справа

Кафедра ТЕМС