8 листопала, чудова погода, чудова нагода для прогулянки. Так, сьогодні викладачі кафедри комп’ютерних наук Тулашвілі Юрій Йосипович, Здолбіцька Ніна Василівна, Лук'янчук Юрій Анатолійович, Сулім Вікторія Олегівна разом із завідувачем кафедри Ліщиною Валерієм Олександровичем прогулялися вулицями міста зі студентами 1 курсу спеціальності 122 Комп’ютерні науки. Від головного корпусу ЛНТУ дійшли аж до вулиці Боженка 34г - до ІТ-фірми Internetdevels.

Комп’ютерні наукиКомп’ютерні науки

Колектив кафедри радо зустріли працівники компанії.

Пані Оксана Демчук провела екскурсію, розповіла про те, якою має бути мотивація, щоб стати успішним програмістом; якими знаннями і навичками, в тому числі і Soft-skill потрібно володіти, щоб працювати у провідній ІТ компанії і щоби мати гідну заробітну плату.

Комп’ютерні наукиКомп’ютерні науки

Також вона розповіла про навчання для студентів, яке проводить компанія, з можливістю подальшого працевлаштування.

Для зацікавлення студентів провели розіграш: розв’язавши цікаву логічну задачу студенти отримали заохочувальний приз, про який дізнаємося згодом.

До слова, на фірмі Internetdevels працюють наші випускники, чим ми дуже пишаємося.

Раді зустрічі і співпраці.

Комп’ютерні наукиКомп’ютерні наукиКомп’ютерні наукиКомп’ютерні науки

Кафедра комп’ютерних наук