Студенти кафедри АКІТ відвідали ТОВ «МОДЕРН-ЕКСПО»

13 квітня 2021 року студенти спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Луцького НТУ відвідали ТОВ «МОДЕРН-ЕКСПО» міста Луцька.

Генеральний директорТОВ «МОДЕРН-ІНЖИНІРИНГ» Олександр Вісин провів екскурсію для ознайомлення з роботою підприємства.

ТОВ «МОДЕРН-ЕКСПО» проводить дослідження у сферах робототехніки, штучного інтелекту та розумних речей. Фірма займається розробкою власних комплексних інтелектуальних рішень, що базуються на засобах автоматизації, серед яких автономні кафе самообслуговування, інтелектуальні каси, розумні полички, системи доставки товарів і т.п..

Олександр Вісин зазначив, що в цій компанії працюють випускники Луцького НТУ спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», що підтверджує необхідність підготовки спеціалістів даної спеціальності.

Олександр Решетило, кафедра АКІТ