Безумовно, що розвиток студентської молоді безпосередньо повʼязаний із активною формою їхнього спілкування та обговорення результатів наукових досліджень на конференціях, семінарах, круглих столах тощо.

20 – 22 березня 2024 року на базі Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» відбулася міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Інформаційні технології: теорія і практика».

ФКІТ ФКІТФКІТ

Кафедру компʼютерної інженерії та кібербезпеки Луцького національного технічного університету представив студент четвертого курсу спеціальності «Компʼютерна інженерія» Артем Конотопчик із доповіддю «Підвищення коефіцієнта конверсії за допомогою машинного навчання: колаборативна фільтрація» (керівники: доц. Мельник К.В., доц. Лавренчук С.В.).

ФКІТФКІТФКІТ

Мета конференції полягала в обговоренні результатів наукових досліджень та досягненнях молодих науковців, аспірантів та студентів в галузі комп’ютерних наук та інформаційних технологій, сприяння науковому обміну досвідом та інноваційними ідеями, розгляд питань застосування інноваційних інформаційних систем та технологій у післявоєнній відбудові України, визначення актуальних напрямів процесів євроінтеграції згідно з Національним планом щодо відкритої науки.

ФКІТФКІТФКІТ

Участь у такого роду заходах є дуже корисною для нового покоління науковців, оскільки вона дає змогу розширити власний кругозір, отримати нові знання, взяти участь у дискусіях. Атмосфера наукового обговорення сприяє активізації подальшої наукової роботи, співпраці між юними науковцями, які зазвичай належать до різних правових напрямів та наукових шкіл і представляють різні навчальні заклади, навіть різні держави.

Завідувач кафедри КІ та КБ, професор Наталія Чернящук