Триває успішна співпраця між Луцьким національним технічним університетом і підприємством «Markson». Викладачі та студенти кафедри лісового господарства спеціальності «Деревообробні і меблеві технології» провели навчальні заняття та екскурсію виробництвом «Markson».

Лісове господарство Лісове господарство Лісове господарство

Керівник компанії «Markson» – Олександр Гаврилюк, поділився цінним досвідом зі студентами. В реальних виробничих умовах він провів лекцію, під час якої розповів про організаційні, технічні та технологічні аспекти виготовлення корпусних меблів починаючи від вибору сировини до створення кінцевої продукції.

Лісове господарство Лісове господарство Лісове господарство Лісове господарство Лісове господарство Лісове господарство Лісове господарство

Під час візиту студенти та викладачі отримали можливість детально ознайомитися з виробництвом, що, безумовно, допоможе їм краще розуміти і впроваджувати сучасні технології в галузі деревообробки та меблевого виробництва.

У процесі лекції та подальшого обговорення, до яких долучилися викладачі кафедри лісового господарства Віктор ВолянськийОлександр ГерасимчукЛеонід Дацюк та Юрій Шимчук, були окреслені важливі аспекти меблевого виробництва, сучасні технології та організаційні нюанси. Ця зустріч стала неймовірно корисною як для студентів, так і для викладачів, які змогли поглибити свої знання і отримати цінний досвід від керівника успішного підприємства.

Сучасні підприємства, такі як «Markson», впроваджують нові технології, сучасне обладнання і програмне забезпечення, що дозволяє їм створювати високоякісні меблі та конкурувати як на внутрішньому, так і на міжнародних ринках збуту. Освічені спеціалісти, що володіють знаннями у галузі меблевого виробництва та деревообробки, будуть надзвичайно важливими для розвитку цієї галузі.

Співпраця між підприємством «Markson» і Луцьким національним технічним університетом є чудовим прикладом того, як вища освіта та підприємницька діяльність можуть взаємодіяти для спільного розвитку. Спільні заходи на виробництві сприяють збагаченню навчального процесу, готують студентів до викликів сучасного ринку праці, розвитку галузі деревообробного та меблевого виробництва вцілому.

Кафедра лісового господарства