Освітній процес студентів ЛНТУ наповнений не лише вивченням теорії, але й ґрунтується на здобутті практичних вмінь та навичок, ознайомлення з майбутнім місцем працевлаштування та навіть ймовірними колегами.

Такої ж освітньої тактики притримуються на кафедрі права, повсякчас влаштовуючи зустрічі студентів із фахівцями-практиками різного рівня, а нині здобувачі освіти мали нагоду відвідати Конституційний Суд України та особисто зустрітися із його працівниками та навіть суддею.

Право

Разом зі студентами третього курсу, орган конституційної юрисдикції в Україні відвідали професор кафедри права Алла Земко та доцент Олександра Філюк.

Працівники суду ознайомили молодь з історією створення і функціонування органу, розповіли про основні функції, провели екскурсію залами, де відбуваються засідання, ознайомили з процедурою подання і розглядом конституційної скарги.

Право

Крім того, студенти зустрілися із суддею Конституційного Суду України Петром Філюком, який, до слова, є вихідцем з Волині і тривалий час саме тут очолював Апеляційний суд Волинської області. Суддя охоче відповів на усі запитання здобувачів освіти, що допомогли вибудувати ефективний і цікавий діалог між майбутніми правниками та уже досвідченим представником судової гілки влади. Петро Філюк поділився із молоддю корисними порадами та мотивував до розвитку задля досягнення професійного й особистого успіху.