Етикетка — елемент товару, який може справити перше враження на покупця та допомогти йому прийняти фінальне рішення про покупку. Але чи має упаковка найголовнішу інформацію та чи все зазначено на етикетці?

Цікавий інформаційно-пізнавальний захід відбувся сьогодні на кафедрі товарознавства та експертизи в митній справі в рамках тижня кафедри.

ТЕМСТЕМСТЕМСТЕМСТЕМС

Студенти груп МСТ-11 та МСТ-12 взяли участь в інформаційній вікторині «Про що говорить етикетка». Організатори заходу: завідувач кафедри ТЕМС Олена Пахолюк та доцент Оксана Передрій.

Оцінювали результати вікторини декан факультету митної справи, матеріалів та технологій Валентина Ткачук та доцент Олена Пахолюк.

ТЕМСТЕМСТЕМСТЕМСТЕМС

Молодь вправно відповідала на заздалегідь підготовлені запитання щодо теми «Етикетка», демонстрували свої знання та гідно боролися за командну першість. Дякуємо учасникам за активність та мотивацію, пишаємося вашими знаннями та чекаємо нових зустрічей на тематичних вікторинах!