22 грудня 2023 року до ЛНТУ з робочим візитом завітав представник компанії SOFTORG Калач Дмитро Михайлович, менеджер з корпоративної соціальної відповідальності. У ході зустрічі зі здобувачами освіти спеціальності 182 Технології легкої промисловості та представниками кафедри технологій легкої промисловості Дмитро Михайлович ознайомився з роботою Лабораторії швейної індустрії, її діяльністю, проблемами. Під час розмови було встановлено, що наявна лабораторія є необхідним та корисним робочим майданчиком для майбутніх фахівців галузі легкої промисловості.

ТЛП ТЛП

Здобувачі освіти ділилися досвідом роботи на обладнанні лабораторії під час лабораторних іпрактичних занять та під час роботи у СКТБ «Artfashion studio». Також представником  компанії було проведене анкетування викладачів, студентів та випускників з метою покращення роботи лабораторії та пошуку нових точок дотику між фахівцями галузі легкої промисловості. В ході конструктивної розмови спільно були запропоновані та напрацьовані шляхи подальшої співпраці з компанією SOFTORG та ЛНТУ.

ТЛП

Фахівець компанії SOFTORG був приємно вражений від побаченого в університеті, про що розповів при зустрічі Лютак Олені Миколаївні - проректору з  науково-педагогічної роботи та досліджень ЛНТУ. За плідну співпрацю та вагомий внесок у забезпечення становлення розвитку потенціалу висококваліфікованих фахівців галузі легкої промисловості проректор висловила щирі слова вдячності від імені керівництва ЛНТУ та вручила подяку незмінному стейкхолдеру кафедри технологій легкої промисловості.

ТЛП

Кафедра ТЛП