Здобувачі кафедри цифрових освітніх технологій відвідали Школу програмування OxIT - IT School. Для них була проведена цікава лекція керівником школи OxIT Оксаною та її адміністратором - Євою.

Студенти отримали цінні знання щодо вимог сучасного ринку праці, переосмислили власні цілі у фаховому руслі. Між спікерами та здобувачами відбулась конструктивна дискусія, кожен міг задати запитання, що його цікавить.

ІТ

Після лекції була проведена екскурсія в офіс фірми InternetDevels, де зможуть працювати ті, хто гарно проявить себе під час навчання та досягне необхідного рівня знань.

Усі присутні залишились задоволені плідним спілкуванням, здобувачі кафедри ЦОТ отримали порцію мотивації для вивчення іноземних мов, логіки та програмування.

ІТ

Кафедра ЦОТ