З 1 по 2 грудня 2023 року студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь у виїзному практичному занятті у м. Чернівці в рамках вивчення ОК «Екскурсійна справа» та ОК «Організація туризму».

Туризм Туризм

Здобувачі мали можливість ознайомитися із перспективами міжнародних практик від ключових готельних комплексів Туреччини. В рамках зустрічі представлено можливості отримання практичного досвіду на посадах гіда, екскурсовода, офіціанта, аніматора, помічника кухаря у Сезоні 2024 року. Зокрема, учасникам зустрічі були презентовані житлові й фінансові умови роботи, гарантії медичного страхування, забезпечення уніформою і засобами зв’язку, можливості кар’єрного зростання. Продемонстровано також кілька моделей ритмічності робочого дня трансферного ґіда, гіда готелю чи екскурсовода.

ТуризмТуризмТуризмТуризмТуризмТуризм

На звершення презентації студенти мали можливість ознайомитися із туристичним потенціалом Буковини. В рамках оглядової екскурсії містом Чернівці здобувачі відвідали визначні місця, ознайомилися з історією краю, посмакували автентичні страви і з незабутніми враженнями та емоціями повернулися додому.

ТуризмТуризмТуризмТуризм

Подібні зустрічі консолідують суб’єктів туристичного ринку, сприяють обміну досвідом , відкривають нові перспективи та можливості для розвитку індустрії туризму та гостинності України. Дякуємо партнерам за співпрацю та сподіваємося на нові цікаві спільні проекти.

ТуризмТуризмТуризм

Кафедра ТГРС