Студенти-комп’ютерники змагалися за титул «Містер КІТ 2021»

29 квітня у Луцькому національному технічному університеті відбувся довгоочікуваний для всього факультету комп'ютерних та інформаційних технологій захід «Містер ФКІТ 2021».

За титул «Містер ФКІТ» змагалися 5 студентів першого курсу. П'ять неординарних і яскравих юнаків демонстрували свої таланти, кмітливість та комунікабельність, аби довести, що кожен з них – найкращий.

Традиційно, стартували із презентації себе у коротких відеороликах. Потому, конкуренти мали можливість проявити всій гострий розум в інтелектуальному конкурсі, а найяскравіше учасникам вдалося показати себе у конкурсі талантів.

Загалом на заході панувала дуже дружня, весела та позитивна атмосфера, курували дійством запальні ведучі, а у перервах між конкурсами розважали публіку майстерні митці своїми музичними виступами.

Вітаємо переможця – Дмитра Альміза із званням «Містер ФКІТ 2021» та бажаємо успіху в подальшій боротьбі!

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUnivers...