Доброю традицією стали відвідини студентами-лісівниками ЛНТУ, Воротнівського лісництва ДП Ківерцівське лісове господарство. Бакалаври та магістри спеціальності «Лісове господарство» мають можливість отримувати тут практичні навички роботи в лісі, проведення наукових досліджень, а також долучаються до посильної допомоги лісівникам.

Не менш цікаво та продуктивно відбулися чергові відвідини. Студенти під керівництвом викладачів Олександра Герасимчука та Юрія Шимчука попрактикувалися у визначенні таксаційних характеристик лісостану, зокрема середнього діаметра дерев з використанням мірних вилок, висоти дерев висотомірами Haglot (Швеція) та Suunto (Фінляндія), віку деревостану.

лісліс

Не менш важливою була допомога лісівникам у зборі врожаю яблук у саду (а врожай цьогоріч гарний). Кілька годин плідної праці - і задоволення від зробленого набагато більше, ніж втоми, адже на яблука уже чекають у консервному цеху ДП «Ківерцівське ЛГ», де з них приготують смачний сік та сушку, зокрема і для наших найкращих Захисників. Навіть пошкоджені та некондиційні плоди знайдуть своє застосування – ними залюбки поласують дикі кабани.

ліслісліслісліс

На завершення зустрічі відбулося обговорення актуальних питань лісівничої галузі з керівником-координатором Лісівничого молодіжного центру Валентиною Юхимчук та лісничим Воротнівського лісництва Сергієм Качинським, зокрема в контексті удосконалення практичної підготовки студентів ЛНТУ за ОП «Лісове господарство» бакалаврського та магістерського рівня освіти.

Юрій Шимчук, кафедра лісового господарства