Студенти спеціальності «Лісове господарство» ЛНТУ ознайомилися з системою  електронного  обліку деревини. Така можливість з'явилась  завдяки співпраці з Шацьким фаховим  лісовим  коледжем  ім В. В. Сулька.

Лісове господарствоЛісове господарствоЛісове господарство

Система електронного обліку деревини є потужним засобом управління  лісовими ресурсами. Доцент кафедри лісового господарства Володимир Бондар розповів про становлення системи. Заступник директора з навчальної роботи коледжу Василь Маротчак показав роботу інструментів та програмного забезпечення.

Лісове господарствоЛісове господарствоЛісове господарство

Студенти отримали практичні компетентності з маркування та обліку деревини. Дякуємо директору Шацького фахового  лісового коледжу  ім. В. В. Сулька Ігорю Жмурку та колективу коледжу за надані можливості.

Лісове господарствоЛісове господарствоЛісове господарствоЛісове господарствоЛісове господарствоЛісове господарство

Кафедра лісового господарства